ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentovou zkoušku
na umělecké školy a byli přijati ke studiu
od 01. 09. 2018.


Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská  Valašské Meziříčí
obor malba
Vendula Maňáková
Adéla Koňaříková
(uč. Mgr. Veronika Lelková)

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská  Valašské Meziříčí
obor design
Ivana Vlčková
(uč. Mgr. Veronika Lelková)

Baťova univerzita Zlín
Fakulta multimediálních komunikací
obor animovaná tvorba
Matěj Šak
(uč. Radim Trčálek)

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií Zlín
obor multimédia a design
Zuzana Kadulová
Ondřej Polách
(uč. Radim Trčálek)

 

Národní soutěž základních uměleckých škol
vyhlašovaná MŠMT

 

Okresní kolo soutěže
Sólový a komorní zpěv
14. 02. 2018, Rožnov pod Radhoštěm

 

II. Kategorie
Tereza Janáčová - 1. místo s postupem
(uč. Petra Slováková)

 

V. Kategorie
Jana Košůtková
- 1. místo s postupem
Barbora Divoká
- 1. místo s postupem
(uč. Petra Slováková)

 

VI. Kategorie
Elena Žáková
- 1. místo s postupem
2. místo v absolutním pořadí
(uč. Petra Slováková)

 

 

Okresní kolo soutěže
Hra na dechové nástroje

Zobcové flétny
28. 02. 2018, Rožnov pod Radhoštěm

 

I. Kategorie

Irena Novotná - 1. místo s postupem

(uč. Bc. Anna Rektoříková)

 

Tereza Mikulíková - 2. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

II. Kategorie
Eliška Cimbálníková - 1. místo s postupem

Karolína Kovářová - 2. místo

(uč. Bc. Anna Rektoříková)

 

IV. Kategorie
Jiří Kašpar - 1. místo s postupem

(uč. Bc. Jiří Kašpar) 

 

Julie Zemánková - 2. místo

(uč. Bc. Rosalie Prnová)    

 

V. Kategorie

Anna Garguláková - 2. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

VI. Kategorie

Nela Cedidlová - 1. místo s postupem

Denisa Kovářová - 2. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

VII. Kategorie

Lucie Hrubá - 1. místo s postupem

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

IX. Kategorie

Anna Vraspírová - 1. místo s postupem

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na dechové nástroje žesťové

Hra na trubku
01. 03. 2018, Rožnov pod Radhoštěm

 

IV. Kategorie

Matyáš Miklica - 2. místo

(uč. Karel Kubka)

 

VI. Kategorie
František Šerý - 1. místo s postupem

David Šarátek - 1. místo s postupem

Josef Psota - 2. místo

(uč. Karel Kubka)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na dechové nástroje dřevěné
01. 03. 2018, Rožnov pod Radhoštěm

 

IV. Kategorie - Hra na příčnou flétnu
Tereza Kašparová
- 1. místo s postupem

(uč. Ivana Něničková)   

 

IV. Kategorie - Hra na klarinet

Matěj Mikulášek - 1. místo s postupem

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Martin Svoboda - 2. místo

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

V. Kategorie - Hra na klarinet

Patricie Bařinková - 1. místo s postupem

(uč. Zdeňka Machačová)

 

VII. Kategorie - Hra na klarinet

Petra Kubenková - 1. místo s postupem

Kateřina Daňková - 2. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

IX. Kategorie - Hra na klarinet

Markéta Dolečková - 3. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

IX. Kategorie - Hra na saxofon

František Ženčák - 1. místo s postupem

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na bicí nástroje
20. 03. 2018, Vsetín


II. Kategorie
Tereza Kašparová
- 1. místo
(uč. Dominik Kopečný)

 

Okresní kolo soutěže
Přehlídka tanečního oboru
22. 03. 2018, Zašová

 

II. Kategorie - jednotlivci

In your dreams

Klára Zádrapová - stříbrné pásmo

(uč. Denisa Šudrlová)

 

VI. Kategorie - jednotlivci

Voda a oheň

Viktorie Mollová - bronzové pásmo

(uč. Denisa Šudrlová)

 

III. Kategorie - skupiny

Dětství

4. a 5. ročník I. stupeň - zlaté pásmo s postupem

(uč. Jaroslava Špačková)

 

IV. Kategorie - skupiny

Za nadějí...

6. a 7. ročník I. stupeň - zlaté pásmo s postupem

(uč. Jaroslava Špačková)

 

Zrcadlení

I. a II. stupeň - zlaté pásmo s postupem

(uč. Denisa Šudrlová)

 

Dotyky energie

2. ročník II. stupeň - zlaté pásmo s postupem

(uč. Jaroslava Špačková)

 

Ach Bože z nebe

2. ročník II. stupeň - stříbrné pásmo

(uč. Jaroslava Špačková)

 

Evolution

R&D s.t.e.p. - bronzové pásmo

(uč. Denisa Šudrlová)

 

Just need a little bit love

R&D s.t.e.p. - bronzové pásmo

(uč. Denisa Šudrlová)

 

V. Kategorie - skupiny

Ruce prázdné, v srdci hořkost...

3. a 4. ročník II. stupeň - zlaté pásmo s postupem

(uč. Jaroslava Špačková)

 

Krajské kolo soutěže
Sólový zpěv
23. 03. 2018, Karolinka

 

II. Kategorie
Tereza Janáčová - 1. místo
(uč. Petra Slováková)

 

V. Kategorie
Jana Košůtková
- 2. místo
Barbora Divoká
- 2. místo
(uč. Petra Slováková)

 

VI. Kategorie
Elena Žáková
- 1. místo
(uč. Petra Slováková)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na dechové nástroje
Zobcové flétny

26. 03. 2018, Kroměříž

 

I. Kategorie

Irena Novotná - 2. místo

(uč. Bc. Anna Rektoříková)

 

II. Kategorie
Eliška Cimbálníková - 3. místo

(uč. Bc. Anna Rektoříková)

 

IV. Kategorie
Jiří Kašpar - 2. místo

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

VI. Kategorie

Nela Cedidlová - čestné uznání

(uč. Zdeňka Machačová)

 

VII. Kategorie

Lucie Hrubá - 3. místo

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

IX. Kategorie

Anna Vraspírová - 2. místo

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na dechové nástroje dřevěné
27. 03. 2018, Kroměříž


IV. Kategorie - Hra na příčnou flétnu
Tereza Kašparová
- 2. místo

(uč. Ivana Něničková)

 

IV. Kategorie - Hra na klarinet

Matěj Mikulášek - 3. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

V. Kategorie - Hra na klarinet

Patricie Bařinková - 2. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

VII. Kategorie - Hra na klarinet

Petra Kubenková - 2. místo

(uč. Zdeňka Machačová)

 

IX. Kategorie - Hra na saxofon

František Ženčák - čestné uznání

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na dechové nástroje žesťové

Hra na trubku
28. 03. 2018, Zlín - Malenovice


VI. Kategorie
František Šerý - 3. místo

David Šarátek - 3. místo

(uč. Karel Kubka)

 

Krajské kolo soutěže
Přehlídka tanečního oboru
18. - 19. 04. 2018, Bojkovice

 

III. Kategorie - skupiny

Dětství

4. a 5. ročník I. stupeň - bronzové pásmo

(uč. Jaroslava Špačková)

 

IV. Kategorie - skupiny

Za nadějí...

6. a 7. ročník I. stupeň - stříbrné pásmo

(uč. Jaroslava Špačková)

 

Zrcadlení

I. a II. stupeň - bronzové pásmo

S pochvalou za využití klasické taneční techniky

(uč. Denisa Šudrlová)

 

Dotyky energie

2. ročník II. stupeň - bronzové pásmo

(uč. Jaroslava Špačková)

 

V. Kategorie - skupiny

Ruce prázdné, v srdci hořkost...

3. a 4. ročník II. stupeň - stříbrné pásmo

(uč. Jaroslava Špačková)

 

HOT DANCE 2018
08. 04. 2018, Zubří

 

Kategorie art/mládež

Just need a little bit love - 3. místo

Michaela Javorková, Adina Mlčáková, Markéta Janovská,

Nikol Tučníková, Nela Vaculínová, Anna Zajícová, Natálie Kneblová

(uč. Denisa Šudrlová)

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR