2010 - 2011


Žáci, kteří úspěšně vykonali talentové a přijímací zkoušky a byli přijati od školního roku 2011/2012 ke studiu na středních nebo vysokých školách:

Michaela Navrátilová - Taneční konzervatoř Brno

(uč. Martin Píchal)

 

Krajská soutěž ZUŠ Zlínského kraje
ve hře na elektronické klávesové nástroje

3.12.2010, ZUŠ R. Firkušného Napajedla


IV. Kategorie:
Zlaté pásmo: Radek Preis (uč. P. Liška)
Stříbrné pásmo: Markéta Srbová (uč. P. Liška)


V. Kategorie:
Zlaté pásmo: Daniel Tučník (uč. B. Vjaclovský)


Absolutní vítěz:
Radek Preis (uč. P. Liška)

 

 

Národní soutěž základních uměleckých škol
vyhlašovaná MŠMT


Ústřední kolo skladatelské soutěže žáků ZUŠ


II. kategorie: 
Stříbrné pásmo: Magdalena Černotová

(ze třídy ředitele školy Romana Konůpky)

 

II. kategorie:
Stříbrné pásmo: Noemi Savková

(ze třídy ředitele školy Romana Konůpky)

 

Okresní kolo soutěže ve hře na akordeon

03.03.2011, Rožnov pod Radhoštěm


Sólová hra:

 

VI. Kategorie
Magdaléna Juřicová - 1. místo s postupem
(uč. Petr Liška)

 

Anna Adámková - 1. místo s postupem
(uč. Věra Palová)


Komorní hra:

 

III. B Kategorie
Anna Adámková, Denisa Jurečková,
Hana Galdová, Helena Galdová
- 1. místo s postupem
(uč. Věra Palová)

 

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír

08.03.2011, Rožnov pod Radhoštěm


I. Kategorie
Zdenka Juráňová
- 1. místo s postupem
(uč. Lenka Šoborová)

 

II. Kategorie
Ludmila Fusková
- 1. místo s postupem
(uč. Eva Pešková)

 

III. Kategorie
Eric Jindra
- 2. místo
(uč. Věra Palová)

 

Jitka Šlinzová - 2. místo
(uč. Tomáš Valůšek)

 

V. Kategorie
Jiří Fusek
- 2. místo
(uč. Eva Pešková)

 

VI. Kategorie
Radomír Koudela
- 2. místo
(uč. Michaela Jančálková)

 

VII. Kategorie
Aneta Juříčková
- 2. místo
(uč. Eva Pešková)

 

VIII. Kategorie
Barbora Matuštíková
- 2. místo
(uč. Tomáš Valůšek)

 

IX. Kategorie
Iveta Chromcová
- 2. místo
(uč. Lenka Šoborová)

 

Okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

15.03.2011, Valašské Meziříčí

 

VIII. Kategorie - hra na housle
Barbora Filová - 1. místo s postupem
(uč. Jaromír Bazel)

 

II. Kategorie - koncertantní obsazení
Petra Mičulková, Barbora Filová,
Martin Pecár, Petr Živocký
- 1. místo s postupem
(uč. Jaromír Bazel)

 

Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru
18.03.2011, Rožnov pod Radhoštěm

 

I. Kategorie
Klára Paroušková
- 2. místo
(uč. Milan Humplík)

 

IV. Kategorie
Kateřina Zbranková -
2. místo
Sebastian Žiak
- 3. místo
(uč. Milan Humplík)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na klavír

24.03.2011, Kroměříž

 

I. Kategorie
Zdenka Juráňová
- 2. místo
(uč. Lenka Šoborová)

 

II. Kategorie
Ludmila Fusková
- 3. místo
(uč. Eva Pešková)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon

28.03.2011, Valašské Meziříčí

 

VI. Kategorie
Anna Adámková
- 3. místo
(uč. Věra Palová)

 

Magdaléna Juřicová - 3. místo
(uč. Petr Liška)

 

III. B Kategorie - Komorní hra
Anna Adámková, Denisa Jurečková,

Hana Galdová, Helena Galdová - 2. místo
(uč. Věra Palová)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

07.04.2011, Zlín

 

VIII. Kategorie - hra na housle
Barbora Filová - 2. místo
(uč. Jaromír Bazel)

 

II. Kategorie - koncertantní obsazení
Petra Mičulková, Barbora Filová,
Petr Živocký, Martin Pecár - 2. místo
(uč. Jaromír Bazel)

 

Krajské kolo přehlídky výtvarného oboru 

29.04.2011, Vsetín


Ocenění bez postupu

 

"Krabička"

Žáci ze třídy uč. Jany Šulákové

 

"Interaktivní skládačka"

Žáci ze třídy uč. Kateřiny Davidové

 

"Draci"

"Robot"

Žáci ze třídy uč. Miroslavy Němcové

 

Ocenění s postupem

 

"Kostka"

Žáci ze třídy uč. Jany Šulákové

 

"Příběh z krabičky"

Žáci ze třídy uč. Miroslavy Němcové

 

"Kostičky"- multimediální projekt

Žáci ze třídy uč. Radima Trčálka

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR