2012 - 2013

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentovou zkoušku na umělecké školy a nastoupí ke studiu
od 01.09.2013.

 

Konzervatoř Brno
hudebně dramatický obor
Daniel Gajdoš
(uč. Kristína Fusková)

 

Konzervatoř Kroměříž
hudební obor - sólový zpěv
Eva Sáblíková
(uč. Petra Slováková)

 

Konzervatoř Kroměříž
hudební obor - hra na klavír
Nikola Bělašková
(uč. Eva Pešková)

 

DAMU Praha
Václav Švarc

(uč. Kristína Fusková)

 

Střední pedagogická a sociální škola Kroměříž
Eliška Srněnská
(uč. Ivana Něničková)

 

Střední pedagogická škola Kroměříž
Lucie Hromadová
(uč. Bc. Anna Rektoříková)

 

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská
Valašské Meziříčí

Průmyslový design
Markéta Ramachová
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Projekt Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava

Výtvarná soutěž - "Maluj a vyhraj"
02.08.2012


Kategorie: Základní umělecké školy Zlínského kraje


Viktorie Mollová
- vítězná práce
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Okrskové kolo přehlídky dětských recitátorů

07. 03. 2013, Vsetín


I. Kategorie
Kristiana Fusková - 1. místo s postupem
Michaela Čevelová - 2. místo s postupem
(uč. Kristína Fusková)


II. Kategorie
Michala Pilarská - 1. místo s postupem
(uč. Kristína Fusková)


III. Kategorie
Adéla Dobrovolná - 1. místo s postupem
(uč. Kristína Fusková)

 

Národní soutěž základních uměleckých škol vyhlašovaná MŠMT

 

Celostátní kolo soutěže
Skladatelská soutěž

Háj ve Slezsku

 

I. Kategorie

Valerie Jurečková  - stříbro

(uč. řed. Roman Konůpka)

 

II. Kategorie

Jitka Šlinzová  - stříbro

Noemi Savková - stříbro

Daniela Kučerová - bronz

Magdalena Černotová - bronz

(uč. řed. Roman Konůpka)

 

Okresní kolo soutěže
Komorní hra s převahou dechových nástrojů

30. 01. 2013, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie I. d)

Duo zobcových fléten - 1. místo s postupem

Nela Cedidlová, Denisa Kovářová

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Kategorie II. d)

Kvarteto zobcových fléten - 1. místo s postupem

Lenka Poláchová, Kateřina Polčáková,

Hana Žůrková, Alžběta Kovářová

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Kategorie III. a)

Trio příčných fléten - 1. místo s postupem

Eliška Srněnská, Lenka Hurtová, Andrea Žabčíková

(uč. Ivana Něničková)

 

Kategorie II. a)

Klarinetové duo - 1. místo s postupem

Markéta Dolečková, Josef Filgas

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Klarinetové trio - 1. místo s postupem

Markéta Dolečková, Ludmila Fusková, Nikol Pochylá

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Klarinetové trio - 1. místo s postupem

Josef Filgas, Eliška Šimarová, Alžběta Ondráčková

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Kategorie III. a)

Klarinetové duo - 1. místo s postupem

Josef Ženčák, Pavel Olejníček

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na elektronické klávesové nástroje

18. 02. 2013, Karolinka

 

II. Kategorie

Zuzana Gajdošíková  - 2. místo

(uč. Martina Hubertová)

 

III. Kategorie

Nikola Bravencová  - 1. místo s postupem

(uč. Petr Liška)

 

Matěj Húšť - 1. místo s postupem

(uč. Petr Liška)

 

Martin Garncarz - 2. místo

(uč. Martina Hubertová)

 

IV. Kategorie

Johana Hříbková  - 1. místo s postupem

(uč. Věra Palová)

 

Zuzana Františáková - 2. místo

(uč. Lenka Vlčková, Michaela Cahlová)

 

V. Kategorie

Martina Gajdošíková - 1. místo s postupem

(uč. Andrea Píchalová)

 

Lucie Hájková - 2. místo

(uč. Mgr. Mária Hanzová)

 

VI. Kategorie

Tereza Slováčková - 1. místo s postupem

(uč. Lenka Vlčková, Michaela Cahlová)

 

VII. Kategorie

Lucie Koňaříková - 1. místo s postupem

(uč. Andrea Píchalová)

 

VIII. Kategorie

Daniel Tučník - 1. místo s postupem

(uč. Boleslav Vjaclovský)

 

 

Okresní kolo soutěže
Komorní hra ve hře na akordeon

20. 02. 2013, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie I. A

Akordeonové duo - 1. místo s postupem

Karolína Mrlinová, Natálie Elinor Mullen

(uč. Věra Palová)

 

 

Krajské kolo soutěže
Komorní hra s převahou dechových nástrojů

19. - 20. 02. 2013, Kroměříž

 

Kategorie I. d)

Duo zobcových fléten - 3. místo

Nela Cedidlová, Denisa Kovářová

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Kategorie II. d)

Kvarteto zobcových fléten - 3. místo

Lenka Poláchová, Kateřina Polčáková,

Hana Žůrková, Alžběta Kovářová

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Kategorie II. a)

Klarinetové duo - 3. místo

Markéta Dolečková, Josef Filgas

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Klarinetové trio - Čestné uznání

Markéta Dolečková, Ludmila Fusková, Nikol Pochylá

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Klarinetové trio - 3. místo

Josef Filgas, Eliška Šimarová, Alžběta Ondráčková

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Kategorie III. a)

Klarinetové duo - 3. místo

Josef Ženčák, Pavel Olejníček

(uč. Bc. Jiří Kašpar)

 

Kategorie III. a)

Trio příčných fléten - 2. místo

Eliška Srněnská, Lenka Hurtová, Andrea Žabčíková

(uč. Ivana Něničková)

 

 

Krajské kolo soutěže

Hra na elektronické klávesové nástroje

12. 03. 2013, Kroměříž

 

III. Kategorie

Nikola Bravencová  - 1. místo s postupem

(uč. Petr Liška)

 

Matěj Húšť - 1. místo s postupem

(uč. Petr Liška)

 

IV. Kategorie

Johana Hříbková  - 1. místo

(uč. Věra Palová)

 

V. Kategorie

Martina Gajdošíková - 2. místo

(uč. Andrea Píchalová)

 

VI. Kategorie

Tereza Slováčková - 2. místo

(uč. Lenka Vlčková, Michaela Cahlová)

 

VII. Kategorie

Lucie Koňaříková - 2. místo

(uč. Andrea Píchalová)

 

VIII. Kategorie

Daniel Tučník - 2. místo

(uč. Boleslav Vjaclovský)

 

 

Krajské kolo soutěže
Komorní hra ve hře na akordeon

21. 03. 2013, Uherský Brod

 

Kategorie I. A

Akordeonové duo - 2. místo
Karolína Mrlinová, Natálie Elinor Mullen
(uč. Věra Palová)

 

 

Ústřední kolo soutěže
Hra na elektronické klávesové nástroje

26. 04. 2013, Brno

 

III. Kategorie

Nikola Bravencová  - 2. místo

(uč. Petr Liška)

 

Matěj Húšť - 2. místo

(uč. Petr Liška)

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR