2013 - 2014

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentovou zkoušku
na umělecké školy a nastoupí ke studiu
od 01. 09. 2014


Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Užitá malba
David Sýkora
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Užitá malba
Vendula Jamnická
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Desing oděvu
Viktorie Mollová
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Užitá malba
Petra Kráčmarová
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

CREATIVE HILL COLLEGE ZLÍN
Multimédia a design
Marie Sívková
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

 

Konzervatoř Kroměříž
hudební obor - bicí nástroje
Roman Mužikovský
(uč. Petr Holásek)

Konzervatoř Kroměříž
hudební obor - kontrabas
Martin Václavík
(uč. Milan Humplík)

Janáčkova konzervatoř Ostrava
taneční obor
Klára Machalcová
(uč. Martin Píchal)

 

Vyšší odborná škola pedagogická a sociální Kroměříž
Lucie Koňaříková
(uč. Andrea Píchalová)

 

Národní soutěž základních uměleckých škol
vyhlašovaná MŠMT


Okresní kolo soutěže
Hra na smyčcové nástroje
25. 02. 2014, Rožnov pod Radhoštěm

 

VII. Kategorie
Martin Pecár - 1. místo s postupem
(uč. Jaromír Bazel)

 

Koncertantní obsazení

II. Kategorie
Houslové duo
Martin Pecár
- 1. místo s postupem
Václav Živocký
(uč. Jaromír Bazel)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na kytaru
26. 02. 2014, Valašské Meziříčí

 

0. Kategorie
Tomáš Svoboda - 3. místo
(uč. Milan Humplík)

 

IV. Kategorie
Eliška Koňařová - 1. místo s postupem
(uč. Milan Humplík)

 

V. Kategorie
Klára Paroušková - 1. místo s postupem
(uč. Milan Humplík)

 

Martin Václavík - 1. místo
(uč. Milan Humplík)

 

Lukáš Zlatanovič - 2. místo
(uč. Milan Humplík)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na klavír
27. 02. 2014, Vsetín

 

I. Kategorie
Karolína Viktorie Galetová - 3. místo
(uč. Věra Palová)

 

Peter Šico - 3. místo
(uč. Věra Palová)

 

II. Kategorie
Johana Hůževková - 1. místo s postupem
(uč. Mgr. Michaela Kovářová)

 

III. Kategorie
Filip Fusek
- 2. místo
(uč. Eva Pešková)

 

Kamila Slováčková - 2. místo
(uč. Mgr. Tomáš Valůšek)

 

Anna Nováková - 3. místo
(uč. Eva Pešková)

 

IV. Kategorie
Zdenka Juráňová
- 1. místo s postupem
(uč. Bc. Lenka Šoborová)

 

Okresní kolo přehlídky
Literárně dramatického oboru
27. 02. 2014, Valašské Meziříčí


II. Kategorie
Kristiana Fusková
- postup
Dominika Zbranková - postup
(uč. Krisína Fusková)

IV. Kategorie
Hana Malovaná
- postup
Kristýna Popelková - postup
Adam Kaňák - postup
(uč. Kristína Fusková)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na klavír
27. - 28. 03. 2014, Kroměříž


II. Kategorie
Johana Hůževková
- 2. místo
(uč. Mgr. Michaela Kovářová)

 

IV. Kategorie
Zdenka Juráňová
- 1. místo s postupem
Absolutní vitěz soutěže
(uč. Bc. Lenka Šoborová)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na housle
01. 04. 2014, Uherské Hradiště


VII. Kategorie
Martin Pecár
- 2. místo
(uč. Jaromír Bazel)

 

Koncertantní obsazení
II. Kategorie
Houslové duo
Martin Pecár
- 1. místo
Václav Živocký
(uč. Jaromír Bazel)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na kytaru
03. 04. 2014, Kroměříž

 

IV. Kategorie
Eliška Koňařová - 3. místo
(uč. Milan Humplík)

 

V. Kategorie
Klára Paroušková - 3. místo
(uč. Milan Humplík)

 

Krajské kolo přehlídky
Literárně dramatický obor
11. 04. 2014, Karolinka


II. Kategorie
Kristiana Fusková
- Bronzové pásmo
Dominika Zbranková - Bronzové pásmo
(uč. Kristína Fusková)


IV. Kategorie
Kristýna Popelková - Bronzové pásmo
Adam Kaňák - Bronzové pásmo
Hana Malovaná - Účastnický list
(uč. Kristína Fusková)

 

Krajské kolo přehlídky
Výtvarný obor
02. 05. 2014, Zlín


Projekty a výtvarné řady

"Pod povrchem nad povrchem"- Oceněno s postupem
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

"Velké maličkosti - Hledání časů"- Oceněno s postupem
"Jurský park 10" - Oceněno s postupem
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Ústřední kolo soutěže
Hra na klavír
01. - 04. 05. 2014, Praha


IV. Kategorie
Zdenka Juráňová
- 3. místo
(uč. Bc. Lenka Šoborová)

 

Celostátní soutěžní přehlídka
Výtvarný obor, animace, finální kolo
"Oskárek 2014"
2
9. 05. 2014, Valašské Meziříčí


Kategorie: Animovaný film volnou technikou

Babylonská věž
- 1. místo
(uč. Radim Trčálek)

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR