2014 - 2015

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentovou zkoušku
na umělecké školy a nastoupí ke studiu
od 01. 09. 2015


Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

Užitá malba

Kristýna Blažková
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Design

Katrin Kelárková
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Sklo

Zdeněk Farník
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Grafický design

Gabriela Švagerová
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

SUPŠ Uherské Hradiště
Grafický design

Vendula Frydrychová
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

 

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Grafika
Alexandra Vesková
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

 

VUT Brno
Fakulta architektury
Magdalena Juřicová
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

 

VUT Brno
Fakulta stavební
Ester Šišková
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

 

Střední škola filmová, multimediální
a počítačových technologií Zlín
Mediální tvorba
Martina Zralá
(uč. Radim Trčálek)

 

Národní soutěž základních uměleckých škol
vyhlašovaná MŠMT


Okresní kolo soutěže
Hra na bicí nástroje a souborová hra
10. 02. 2015, Vsetín


II. Kategorie
Lukáš Kalina - 1. místo s postupem
(uč. Petr Holásek)

III. Kategorie
Martin Macháč - 1. místo s postupem
(uč. Petr Holásek)

IX. Kategorie
Jakub Fojtů - 1. místo s postupem
Absolutní vítěz
(uč. Petr Holásek)

III. Kategorie - souborová hra
DRUM SHOW - 1. místo s postupem
Pavel Číž, Martin Macháč,
David Lín, Lukáš Kalina
(uč. Petr Holásek)

 

Okresní kolo soutěže
Sólový zpěv
12. 02. 2015, Rožnov pod Radhoštěm


0. Kategorie
Barbora Sýkorová - 1. místo s postupem
(uč. Petra Slováková)

II. Kategorie
Jana Košůtková - 1. místo s postupem
(uč. Petra Slováková)

VI. Kategorie
Eliška Koňařová - 1. místo s postupem
(uč. Petra Slováková)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na dechové nástroje
26. - 27. 02. 2015, Rožnov pod Radhoštěm

 

I. Kategorie - Hra na trubku
Josef Psota - 1. místo s postupem
(uč. Karel Kubka)

David Šarátek - 1. místo s postupem
(uč. Karel Kubka)

Jan Novák - 3. místo
(uč. Karel Kubka)

I. Kategorie - Hra na klarinet
Jan Erban - 1. místo s postupem
(uč. Zdeňka Machačová)

III. Kategorie - Hra na klarinet
Markéta Dolečková - 3. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

Ludmila Fusková - 3. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

III. Kategorie - Hra na saxofon
František Ženčák - 2. místo
(uč. Bc. Jiří Kašpar)

VI. Kategorie - Hra na klarinet
Josef Filgas - 1. místo s postupem
(uč. Zdeňka Machačová)

VII. Kategorie - Hra na klarinet
Pavel Olejníček - 2. místo
(uč. Bc. Jiří Kašpar)

VIII. Kategorie - Hra na klarinet
Josef Ženčák - 2. místo
(uč. Bc. Jiří Kašpar)

I. Kategorie - Hra na zobcovou flétnu
Patricie Bařinková - 2. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

II. Kategorie - Hra na zobcovou flétnu
Anežka Bučková - 2. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

Amálie Ryzová - 2. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

Natálie Sawicki
- 2. místo
(uč. Ivana Něničková)

Anna Garguláková - 3. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

Veronika Marečková - 3. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

Tereza Hanrahanová - 3. místo
(uč. Ivana Něničková)

III. Kategorie - Hra na zobcovou flétnu
Nela Cedidlová - 1. místo s postupem
(uč. Zdeňka Machačová)

Denisa Kovářová
- 2. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

V. Kategorie - Hra na zobcovou flétnu
Anna Vraspírová - 1. místo s postupem
Absolutní vítěz
(uč. Bc. Jiří Kašpar)

Isabela Plánková - 1. místo s postupem
(uč. Zdeňka Machačová)

Kateřina Polčáková
- 1. místo s postupem
(uč. Zdeňka Machačová)

 

Okresní kolo soutěžní přehlídky
tanečních oborů
20
. 03. 2015, Zašová


I. Kategorie

choreografie: Motýlku
Ocenění za milý taneční projev
(uč. Denisa Šudrlová)

II. Kategorie
choreografie: Koledička
Přímý postup do krajského kola
(uč. Jaroslava Špačková)

IV. Kategorie
choreografie: Okolo mě, ve mně
Ocenění za ztvárnění hudební předlohy
(uč. Jaroslava Špačková)

V. Kategorie
choreografie: Na dosah
Přímý postup do krajského kola
(uč. Jaroslava Špačková)

 

Krajské kolo soutěže
Sólový zpěv
06. 03. 2015, Karolinka


0. Kategorie
Barbora Sýkorová - 2. místo
(uč. Petra Slováková)

II. Kategorie
Jana Košůtková - 2. místo
(uč. Petra Slováková)

VI. Kategorie
Eliška Koňařová - 3. místo
(uč. Petra Slováková)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na bicí nástroje

19. 03. 2015, Kroměříž


II. Kategorie
Lukáš Kalina - 2. místo
(uč. Petr Holásek)

III. Kategorie
Martin Macháč - 1. místo
(uč. Petr Holásek)

IX. Kategorie
Jakub Fojtů - 2. místo
(uč. Petr Holásek)

III. Kategorie - souborová hra
DRUM SHOW - 1. místo
Pavel Číž, Martin Macháč,
David Lín, Lukáš Kalina
(uč. Petr Holásek)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na dechové nástroje

24. - 26. 03. 2015, Kroměříž

 

I. Kategorie - Hra na trubku
Josef Psota - 3. místo
(uč. Karel Kubka)

David Šarátek - 3. místo
(uč. Karel Kubka)

I. Kategorie - Hra na klarinet
Jan Erban - Čestné uznání
(uč. Zdeňka Machačová)

VI. Kategorie - Hra na klarinet
Josef Filgas - 1. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

III. Kategorie - Hra na zobcovou flétnu
Nela Cedidlová - 3. místo
(uč. Zdeňka Machačová)

V. Kategorie - Hra na zobcovou flétnu
Anna Vraspírová - 2. místo
Absolutní vítěz
(uč. Bc. Jiří Kašpar)

Isabela Plánková - Čestné uznání
(uč. Zdeňka Machačová)

Kateřina Polčáková
- Čestné uznání
(uč. Zdeňka Machačová)

 

Krajské kolo soutěžní přehlídky
tanečních oborů

13. - 14. 04. 2015, Uherské Hradiště


II. Kategorie
choreografie: Koledička
2. návrh na postup
(uč. Jaroslava Špačková)

V. Kategorie
choreografie: Na dosah
Ocenění za prostorové zpracování
(uč. Jaroslava Špačková)

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR