2015 - 2016

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentovou zkoušku
na umělecké školy a nastoupí ke studiu
od 01. 09. 2016


Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Lenka Hájková
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Veronika Szalai
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Anna Vraspírová
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

Střední škola designu a módy Prostějov
Šárka Machalcová
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
obor keramika
Emma Štěpánová
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
obor užitá malba
Michaela Trávníčková
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Eva Nely Majerová
(uč. Radim Trčálek)

 

Střední odborná škola Luhačovice
design a tvorba keramiky
Michaela Hromadová
(uč. Radim Trčálek)

Střední odborná škola Luhačovice
uměleckořemeslné zpracování kovů
Bořivoj Felcman
(uč. Radim Trčálek)

 

Střední pedagogická škola Kroměříž
Alžběta Kovářová
(uč. Milan Humplík)

 

Střední pedagogická škola Krnov
Hanka Višvaderová
(uč. MgA. Dita Rozumková)

 

Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola
Vendula Nepožitková
Žákyně byla přijata do 2. ročníku
(uč. Denisa Šudrlová)

 

Národní soutěž základních uměleckých škol
vyhlašovaná MŠMT

 

Okresní kolo soutěže
Hra na akordeon
17. 02. 2016, Valašské Meziříčí

 

0. Kategorie
Zuzana Kovaříková - 1. místo s postupem

Absolutní vítěz
(uč. Petr Liška)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na elektronické klávesové nástroje
19. 02. 2016, Karolinka


V. Kategorie
Matěj Húšť - 1. místo s postupem
(uč. Petr Liška)

VII. Kategorie
Jindřich Vodák - 1. místo
(uč. MgA. Dita Rozumková)

VIII. Kategorie
Nikol Hrachovcová - 1. místo s postupem
(uč. Andrea Píchalová)

 

Okresní kolo soutěže
Komorní hra s převahou dechových nástrojů
25. 02. 2016, Rožnov pod Radhoštěm

 

Soubory zobcových fléten

 

II. Kategorie
Kvartet ZOBČATA  - 1. místo s postupem

Veronika Marečková, Anna Garguláková,

Karolína Garguláková, Denisa Kovářová
(uč. Zdeňka Machačová)

 

MOTÝLÍ TRIO - 1. místo s postupem
Nela Cedidlová, Denisa Kovářová,

Pavel Polášek

(uč. Zdeňka Machačová)

 

III. Kategorie

Kvartet zobcových fléten - 1. místo s postupem

Isabela Plánková, Kateřina Polčáková,

Alžběta Ondráčková, Alžběta Kovářová

(uč. Zdeňka Machačová)

 

Dřevěné dechové soubory

 

II. Kategorie

Klarinetové trio - 1. místo s postupem

Kateřina Daňková, Jan Erban,

Petra Kubenková

(uč. Zdeňka Machačová)

 

III. Kategorie

TRIO - 1. místo s postupem

Kateřina Adamcová, Martina Pruknerová,

Martina Šicová

(uč. Ivana Něničková)

 

Klarinetový kvartet - 1. místo s postupem

Markéta Dolečková, Kateřina Daňková,

Petra Kubenková, Josef Filgas

(uč. Zdeňka Machačová)

 

IV. Kategorie

Klarinetové dueto - 1. místo s postupem

Josef Filgas, Pavel Olejníček

(uč. Zdeňka Machačová, Bc. Jiří Kašpar)

 

Žesťový soubor

 

II. Kategorie

Trumpetové trio - 1. místo s postupem

Jan Novák, Josef Psota, David Šarátek

(uč. Karel Kubka)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na elektronické klávesové nástroje
10. 03. 2016, Kroměříž

 

V. Kategorie
Matěj Húšť - 1. místo s postupem
(uč. Petr Liška)

VIII. Kategorie
Nikol Hrachovcová - 1. místo s postupem
(uč. Andrea Píchalová)


Krajské kolo soutěže
Hra na akordeon
16. 03. 2016, Uherský Brod


0. Kategorie
Zuzana Kovaříková - 1. místo s postupem
(uč. Petr Liška)


Krajské kolo soutěže
Komorní hra s převahou
dechových nástrojů žesťových
17. 03. 2016, Uherské Hradiště

 

II. Kategorie
Trumpetové trio - 3. místo
Jan Novák, Josef Psota, David Šarátek
(uč. Karel Kubka)

 

Krajské kolo soutěže
Komorní hra s převahou dechových nástrojů
Soubory zobcových fléten
22. 03. 2016, Kroměříž

 

II. Kategorie
Kvartet ZOBČATA  - 2. místo
Veronika Marečková, Anna Garguláková,
Karolína Garguláková, Denisa Kovářová
(uč. Zdeňka Machačová)

 

MOTÝLÍ TRIO - 3. místo
Nela Cedidlová, Denisa Kovářová,Pavel Polášek
(uč. Zdeňka Machačová)

 

III. Kategorie
Kvartet zobcových fléten
- 3. místo
Isabela Plánková, Kateřina Polčáková,
Alžběta Ondráčková, Alžběta Kovářová
(uč. Zdeňka Machačová)

 

Cena poroty
Za citlivé provedení klavírních a cembalových partů

Pavel Polášek
(uč. Lenka Raková)

 

Krajské kolo soutěže
Komorní hra s převahou dechových nástrojů
Dřevěné dechové nástroje
23. 03. 2016, Kroměříž

 

II. Kategorie
Klarinetové trio
- 2. místo
Kateřina Daňková, Jan Erban,
Petra Kubenková
(uč. Zdeňka Machačová)

 

III. Kategorie
TRIO
- 3. místo
Kateřina Adamcová, Martina Pruknerová,
Martina Šicová
(uč. Ivana Něničková)

 

Klarinetový kvartet - 1. místo
Markéta Dolečková, Kateřina Daňková,
Petra Kubenková, Josef Filgas
(uč. Zdeňka Machačová)

 

IV. Kategorie
Klarinetové dueto
- 1. místo s postupem
Absolutní vítěz
Josef Filgas, Pavel Olejníček
(uč. Zdeňka Machačová, Bc. Jiří Kašpar)

 

Cena poroty
Za mimořádnou interpretaci basklarinetového partu

Josef Filgas
(uč. Zdeňka Machačová)

 

ÚSTŘEDNÍ KOLA SOUTĚŽÍ


Hra na elektronické klávesové nástroje
29. 04. - 01. 05. 2016, Františkovy Lázně

 

V. Kategorie
Matěj Húšť - 2. místo
(uč. Petr Liška)



VIII. Kategorie
Nikol Hrachovcová - 3. místo
(uč. Andrea Píchalová)

 

Hra na akordeon
06. - 08. 05. 2016, Plzeň

 

0. Kategorie
Zuzana Kovaříková
- 2. místo
(uč. Petr Liška)

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů
Dřevěné dechové nástroje
06. - 08. 05. 2016, Orlová

 

IV. Kategorie
Klarinetové dueto
- 1. místo
Josef Filgas, Pavel Olejníček
(uč. Zdeňka Machačová, Bc. Jiří Kašpar)

 

Krajské kolo soutěžní přehlídky
literárně dramatického oboru
04. 04. 2016, Zlín


"Škola, ach jó, škola"

Cena za interpretaci textu
(uč. Kristína Fusková)

 

Krajská postupová přehlídka amatérského divadla
"DIVADELNÍ VSETÍN"
19. 03. 2016, Vsetín

 

Vyhlašovatel přehlídky:
Divadlo v Lidovém domě Vsetín

 

Muzikál dramatického oboru
"Do lesa aneb tak trochu jiná pohádka"

 

Postup do celostátní přehlídky ve Volyni

 

Zvláštní ocenění

 

Jiřímu Hábovi
za herecký výkon v roli Janka

 

Jakubu Heklovi
za herecký výkon v roli Pekaře

 

Kateřině Papšíkové
za herecký výkon v roli Karkulky

 

Marii Mrlinové
za herecký výkon v roli Krávy

 

Adamu Kaňákovi
za pěvecký výkon v roli Prince a Vlka

 

Kristíně Fuskové
za režii muzikálu

 

Čestné uznání

 

Kristíně Fuskové a žákům LDO
za výtvarnou složku

 

žákům LDO ZUŠ Vsetín
za kolektivní herectví v muzikálu
(uč. LDO - Kristína Fusková)

 

Mezinárodní taneční soutěž HOT DANCE 2016
28. 05. 2016, Zubří


Kategorie: Art choreografie
Taneční skupina R&D s.t.e.p. - 3. místo
choreografie: Young & Beautiful
(uč. Denisa Šudrlová)

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR