2016 - 2017

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentovou zkoušku na umělecké školy a nastoupí ke studiu
od 01. 09. 2017.

 

Taneční konzervatoř Brno
Osmileté studium: obor tanec
Adina Mlčáková
(uč. Denisa Šudrlová)

 

Janáčkova konzervatoř Ostrava
obor klasický zpěv
Eliška Koňařová
(uč. Petra Slováková)


Janáčkova konzervatoř Ostrava
hudebně dramatické umění
zaměření herectví
Jiří Hába
(uč. Kristína Fusková)

Janáčkova akademie múzických umění Brno
činoherní a muzikálové herectví
Adam Kaňák
(uč. Kristína Fusková)

Janáčkova akademie múzických umění Brno
dramatická výchova
Adéla Vávrová
(uč. Kristína Fusková)

 

Konzervatoř
Pavla Josefa Vejvanovského Kroměříž
Hra na varhany
Emílie Adámková
(uč. Mgr. Tomáš Valůšek)

 

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
obor keramika, multimédia
Kryštof Kovařík
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
obor užitá malba
Světlana Galdová
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
obor kamenosochařství
David Benjamin Húšť
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

Střední škola filmová, multimediální
a počítačových technologií Zlín
obor multimédia a design
Barbora Procházková
(uč. Mgr. Miroslava Němcová)

 

Univerzita Tomáše Bati Zlín
Produktový design
Václav Koňařík
(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

ČVUT Praha
obor Počítačové hry a grafika
Pavel Vrána
(uč. Radim Trčálek)

 

Střední pedagogická škola Kroměříž
Natálie Švagerová
(uč. MgA. Dita Rozumková)

 

Střední pedagogická škola Kroměříž
Nikola Kheilová
(uč. Jana Janštová)

 

Národní soutěž základních uměleckých škol
vyhlašovaná MŠMT

Okresní kolo soutěže
Hra na klavír
23. 02. 2017, Rožnov pod Radhoštěm

 

I. Kategorie
Beatrice Filáková - 2. místo
(uč. Lenka Raková)

 

IV. Kategorie
Natálie Dyjáková - 3. místo
(uč. Mgr. Dita Rozumková)

 

V. Kategorie
Eliška Martinková - 2. místo
(uč. Eva Pešková)

 

VI. Kategorie
Filip Fusek - 1. místo s postupem
(uč. Eva Pešková)

 

Anna Nováková - 2. místo
(uč. Eva Pešková)

 

Pavel Polášek - 2. místo
(uč. Lenka Raková)

 

VII. Kategorie
Katrin Unarová - 3. místo
(uč. Mgr. Dita Rozumková)

 

IX. Kategorie
Ludmila Fusková - 2. místo
(uč. Eva Pešková)

 

Okresní kolo soutěže
Hra na kytaru
01. 03. 2017, Valašské Meziříčí

 

0. Kategorie
Klára Juříčková
- 1. místo s postupem
(uč. Jiří Butor)

 

I. Kategorie
Veronika Tomečková
- 3. místo
(uč. Milan Humplík)

 

IV. Kategorie
Anna Matulová
- 1. místo s postupem
(uč. Milan Humplík)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na klavír
17. 03. 2017, Kroměříž

 

VI. Kategorie
Filip Fusek
- 3. místo
(uč. Eva Pešková)

 

Krajské kolo soutěže
Hra na kytaru
05. 04. 2017, Kroměříž

 

0. Kategorie
Klára Juříčková
- 2. místo
(uč. Jiří Butor)

 

IV. Kategorie
Anna Matulová
- 3. místo
(uč. Milan Humplík)

 

Soutěžní přehlídka výtvarného oboru
Krajské kolo přehlídky

05. 05. 2017, Bystřice pod Hostýnem

 

III. Kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let

Kategorie: a) Jednotlivé plošné a prostorové práce

Eliška Jakešová - bronzové pásmo

Eliška Matějčková - bronzové pásmo

(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

IV. Kategorie: smíšené kolektivy do 26 let

Kategorie: b) Jednotlivé plošné a prostorové práce

Marika Štěpánová - diplom za účast

(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

IV. Kategorie: smíšené kolektivy do 26 let

Kategorie: b) Řady výtvarných prací a výtvarné projekty

Bavlněná stezka

Gajdoš, Polách, Matůš, Uhříková, Grycman,

Kabeláčová, Matějčková, Talanda, Koňařík - zlaté pásmo, postup

(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Gotika

Fiľová, Macková, Doleželová, Kubicová, Fusková,

Kabeláčová, Matulová, Procházková, Polčáková - bronzové pásmo

(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

III. Kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let

Kategorie: c) Výsledky přípravy na vyšší umělecké školy

Háčkovaná inspirace

Liliana Obadalová - bronzové pásmo

(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Moje cesta k designu

Václav Koňařík - bronzové pásmo

(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

III. Kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let

Kategorie: d) Fotografická tvorba žáků

Eliška Matějčková - bronzové pásmo

Václav Koňařík - diplom za účast

Jakub Talanda - diplom za účast

(uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

III. Kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let

Kategorie: e) Multimediální tvorba

Banánová šťáva

Přikryl, Vodák, Halmazňa, Felcman - stříbrné pásmo, postup

(uč. Radim Trčálek)

 

Krajská postupová přehlídka amatérského divadla Divadelní Vsetín

18. 03. 2017, Divadlo v Lidovém domě

IMPULS - bláznivá hudební retrokomedie


Cena za režii - uč. Kristína Fusková

 

O C E N Ě N Í

 

Ceny udělené žákům souboru:


Cena za herecký výkon v roli Heduš Jakub Hekl
Cena za herecký výkon v roli Bety Hana Malovaná
Cena za herecký výkon v roli Bohdana Adéla Vávrová
Cena za pěvecký výkon v roli Matyho Adam Kaňák
Cena za pěvecký výkon v roli Leona Radek Preis


Č E S T N Á  U Z N Á N Í

 

ČU za kolektivní souhru LDO ZUŠ Vsetín
ČU za scénář k retrokomedii Jakub Hekl

 

 

Mezinárodní taneční soutěž HOT DANCE

06. 05. 2017, Zubří

 

Věková kategorie junioři

ART choreografie

Zájmová část soutěže

EVOLUTION - 1. místo

R&D s.t.e.p.

Adina Mlčáková, Nikol Tučníková, Michaela Javorková, Adéla Šebestová, Natálie Kneblová, Nela Ducháčková, Elizaveta Derevianko

(uč. Denisa Šudrlová)

 

Věková kategorie mládež

ART choreografie

Zájmová část soutěže

FALL IN LOVE - 1. místo

R&D s.t.e.p.

Adina Mlčáková, Karolína Mlčáková, Nikol Tučníková, Vendula Nepožitková, Vanda Bětíková, Natálie Kneblová

(uč. Denisa Šudrlová)

 

Věková kategorie mládež

ART choreografie

Ligová část soutěže

PODIVNÉ ŠACHY - 3. místo

R&D s.t.e.p.

Nicoletta Fabri, Michaela Javorková, Nela Ducháčková, Adina Mlčáková, Natálie Kneblová

(uč. Denisa Šudrlová)

 

 

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR