2004 - 2005

Shankarova mezinárodní soutěž a výstava dětských kreseb

New Delhi (Indie)

Žákyně výtvarného oboru, ze třídy učitelky Jaroslavy Frankové, získaly na této mezinárodní soutěži 6 stříbrných medailí za své výtvarné práce.

 

Miroslava Trčálková
Nela Kovaldová
Iva Mikulíková
Tereza Vašků Aneta Trčálková Tereza Filgasová

 

Čestné uznání: Petra Barbořáková

 

Krajská soutěž el. klávesových nástrojů 02.12.2004 - ZUŠ R.Firkušného Napajedla

 

IV. Kategorie:
1. místo (zlaté pásmo): Pavla Hlavatá


V. Kategorie:
1. místo (zlaté pásmo): Aleš Hromada
1. místo (zlaté pásmo): Tomáš Mikulenčák

Žáci jsou ze třídy učitele Petra Lišky

 

Ústřední kolo skladatelské soutěže žáků ZUŠ

 

Michal Opler, ze třídy ředitele školy Romana Konůpky se umístil ve stříbrném pásmu ústředního kola skladatelské soutěže žáků ZUŠ.

Žákyně tanečního oboru Radka Š e f r o v á, ze třídy učitelky Jaroslavy Špačkové, úspěšně vykonala přijímací zkoušky a byla přijata ve školním roce 2005/2006 do I. ročníku Taneční konzervatoře v Brně.

Žákyně výtvarného oboru, ze třídy učitelky Jaroslavy Frankové úspěšně vykonaly přijímací zkoušky na školu s uměleckým zaměřením a ve školním roce 2005/2006 nastoupí do I. ročníku:

Jana Š i p u l o v á - VŠ Architektura Brno (Praha)
Andrea A d á m k o v á - SUPŠ Uherské Hradiště

 

Národní soutěž základních uměleckých škol vyhlašovaná MŠMT

 

okresní kolo 25.02.2005, Rožnov pod Radhoštěm

 

K L A V Í R

III. Kategorie
3. místo: Jordan Tomeš (uč. Mgr. Tomáš Valůšek)

IV. Kategorie
3. místo: Michal Opler (uč. Mgr. Tomáš Valůšek)

Čestné uznání: Nela Helisová (uč. Karin Bardoňová)

 

okresní kolo 02.03.2005, Rožnov pod Radhoštěm

 

A K O R D E O N

5. ročník, I. stupeň
2. místo: Hana Galdová (uč. Věra Palová)

6. ročník, I. stupeň
1. místo s postupem: Kristýna Srbová (uč. Petr Liška)

7. ročník, I. stupeň
1. místo s postupem, absolutní vítěz: Jakub Vilém (uč. Petr Liška)

 

okresní kolo 08.03.2005, Vsetín


SMYČCOVÉ NÁSTROJE

0. Kategorie
2. místo: Johana Palová (uč. Jana Kutnarová)

I. Kategorie
1. místo s postupem: Barbora Filová (uč. Jana Kutnarová)

VIII. Kategorie
1. místo s postupem: Eva Mičulková (uč. Jaromír Bazela)

III. Kategorie - koncertantní obsazení
1. místo s postupem: Tereza Kučná a Eva Mičulková (uč. Jaromír Bazela)

 

okresní kolo 22.03.2005, Rožnov pod Radhoštěm


K Y T A R A

VI. Kategorie
1. místo s postupem: Petr Daňa (uč. Milan Humplík)
2. místo: Emanuel Buzek (uč. Milan Humplík)

Komorní hra - III. kategorie
1. místo s postupem: Emanuel Buzek a Petr Daňa (uč. Milan Humplík)

 

krajské kolo 31.03.2005, Rožnov pod Radhoštěm

 

A K O R D E O N

 

6. ročník, I. stupeň
1. místo s postupem, I. absolutní cena: Kristýna Srbová (uč. Petr Liška)

7. ročník, I. stupeň
1. místo s postupem, II. absolutní cena: Jakub Vilém (uč. Petr Liška)


krajské kolo 12.04.2005, Uherské Hradiště

 

SMYČCOVÉ NÁSTROJE

 

I. Kategorie
2. místo: Barbora Filová (uč. Jana Kutnarová)

VIII. Kategorie
1. místo: Eva Mičulková (uč. Jaromír Bazela)

III. Kategorie - koncertantní obsazení
1. místo: Tereza Kučná a Eva Mičulková (uč. Jaromír Bazela)

 

krajské kolo 19.04.2005, Uherský Brod

 

K Y T A R A

 

VI. Kategorie
3. místo: Petr Daňa (uč. Milan Humplík)

Komorní hra - III. kategorie
2. místo: Emaneul Buzek (uč. Milan Humplík)

 

ústřední kolo 06.- 07.05. 2005, Teplice


AKORDEON

6. ročník, I. stupeň
3. místo: Kristýna Srbová (uč. Petr Liška)

7. ročník, I. stupeň
3. místo: Jakub Vilém (uč. Petr Liška)

 

Výtvarná soutěž Mater nostra "Zrcadlení"
Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně

 

Téma: Já a moje maminka, kategorie:
I/1

Klára Machalcová, Natálie Škrabánková - oceněné práce
1. místo: Kristýna Matute
3. místo: Eliška Matějíčková
Žákyně jsou ze třídy učitelky Mgr. Barbory Dohnálkové



Téma: Super člověk budoucnosti, kategorie:
II/3

1. místo: Bohumil Kaláb
2. místo: Hynek Vrána
3. místo: Michaela Kuňáková
Žáci jsou ze třídy učitelky Mgr. Kateřiny Davidové

 

Téma: Zázrak početí, kategorie:
III/1

2. místo: Sandra Zbořilová (uč. Mgr. Kateřina Davidová)

 

Přehlídky scénického tance

Dům kultury, Vsetín 04.04.2005

Žáci do 15-ti let, ze třídy učitele Martina Píchala získali:

 

Ocenění za kompoziční práci ve skladbě "POPI"
Ocenění malým tanečníkům ve skladbě "ŽÍŽALY"
Ocenění tanečníkům ve skladbě "STÍNY"
Ocenění za výtvarné zpracování ve skladbě "OD PRAMÍNKŮ"

 

Žáci do 15-ti let, ze třídy učitelky Jaroslavy Špačkové získali:

 

Ocenění za vytvoření atmosféry ve skladbě "JARNÍ PALETA"
Ocenění tanečníkům ve skladbě "TARANTELA"
Ocenění za interpretaci ve skladbě "GAUDETE"

 

Šumperk - 09.04.2005

 

Žáci do 15-ti let, ze třídy učitelky Jaroslavy Špačkové získali:

Návrh na postup do celostátní přehlídky, ocenění za harmonické ztvárnění prostoru a hudby ve skladbě "TAJUPLNÝ LES"

 

Žáci nad 15 let, ze třídy učitelky Jaroslavy Špačkové získali:

Ocenění za vhodnou stylizaci kostýmu ve skladbě "GAUDETE"
Ocenění za dynamické a přesvědčivé zvládnutí tance ve skladbě "JEŘABINY"

 

Krajská přehlídka výtvarného oboru

 

29.04.2005, Kroměříž

 

Nikol Zelíková, Helena Galdová - "Hurá do Afriky"
Petr Živocký, Michaela Korytářová - "Z babiččiny kuchyně"
Lucie Oriňáková - "Proměny"
4. a 5. ročník - "Nautilus"
5. a 6. ročník - "Časostroj"
4., 5. a 6. ročník - "Cesta kolem světa"

 

Všechny práce byly vyhodnoceny s postupem do národního kola. Žáci jsou ze třídy učitelky Mgr. Kateřiny Davidové.

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR