2005 - 2006

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ
hra na cimbál

 

13.5.2006, Břeclav

 

IV. Kategorie
1. místo: Štěpán Mikulenčák (uč. Kateřina Bazelová)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠhra na cimbál

 

28. 3.2006, Valašské Meziříčí

 

IV. Kategorie
1. místo (s postupem), absolutní vítěz celé soutěže:
Štěpán Mikulenčák (uč. Kateřina Bazelová)

 

Krajská přehlídka tanečního oboru

 

28.4.2006, Uherský Brod

 

Zvláštní cena za taneční projev:

V. Kategorie: Stíny (uč. Martin Píchal)

 

Krajská přehlídka dětských skupin scénického tance

 

6.4.2006, Vsetín

 

Černá voda - ocenění za pohybovou stylizaci

(skupina žáků ze třídy uč. Martina Píchala)

 

Škola zvířátek - ocenění za technickou připravenost žáků
Odpolední ukolébavka - ocenění za dívčí prožitek
Je tady vůbec někdo? - ocenění za taneční projev

(skupiny žáků ze třídy uč. Jaroslavy Špačkové)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ sólový zpěv

 

17.3.2006, Karolinka

 

IV. kategorie
čestné uznání: Lenka Janišová (uč. Zuzana Adamcová)

 

VI. kategorie
2. místo: Nicole Orságová (uč. Zuzana Adamcová)
čestné uznání: Tomáš Zbranek (uč. Zuzana Adamcová)

 

Okresní přehlídka tanečního oboru

 

14. 3.2006, Vsetín

 

Přímý postup do krajského kola:

V. Kategorie: Klauniáda (uč. Jaroslava Špačková)
V. Kategorie: Escualo (uč. Martin Píchal)
V. Kategorie: Stíny (uč. Martin Píchal)
V. Kategorie: Jeřabiny (uč. Jaroslava Špačková)

 

Návrh na postup:

1. V. Kategorie: Je tady vůbec někdo?
2. II. Kategorie: Tajuplný les
4. III. Kategorie: Jarní paleta

Všechny taneční soubory jsou ze třídy uč. Jaroslavy Špačkové.

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ hra na cimbál

 

9. 3.2006, Valašské Meziříčí

 

IV. Kategorie
1. místo (s postupem): Štěpán Mikulenčák (uč. Kateřina Bazelová)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ  dechové nástroje dřevěné

 

7. 3.2006, Kroměříž

 

II. Kategorie - příčná flétna
3. místo: Alžběta Hurtová (uč. Dana Chvátalová)

 

IX. Kategorie - příčná flétna
2. místo: Hana Křupková (uč. Dana Chvátalová)

 

II. Kategorie - klarinet
2. místo: Jaroslav Slováček (uč. Jiří Kašpar)

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ  sólový zpěv

 

9. 2.2006, Rožnov pod Radhoštěm

 

IV. Kategorie
1. místo (s postupem): Lenka Janišová (uč. Zuzana Adamcová)


VI. Kategorie
1. místo (s postupem): Nicole Orságová (uč. Zuzana Adamcová)
1. místo (s postupem): Tomáš Zbranek (uč. Zuzana Adamcová)


Okresní kolo soutěže ZUŠ zobcové flétny, dechové a bicí nástroje

 

15.2.2006, Vsetín

 

III. Kategorie - zobcová flétna
2. místo: Eva Křupková (uč. Dana Chvátalová)
3. místo: Veronika Macečková (uč. Jiří Kašpar)

čestné uznání: Michaela Volková (uč. Milan Humplík)

IV. Kategorie - zobcová flétna
3. místo: Alžběta Vašků (uč. Jiří Kašpar)

II. Kategorie - příčná flétna
1. místo s postupem: Alžběta Hurtová (uč. Dana Chvátalová)

IX. Kategorie - příčná flétna
1. místo s postupem: Hana Křupková (uč. Dana Chvátalová)

II. Kategorie - klarinet
1. místo s postupem: Jaroslav Slováček (uč. Jiří Kašpar)

V. Kategorie - klarinet
2. místo: Vojtěch Živocký (uč. Jiří Kašpar)

VIII. Kategorie - klarinet
2. místo: Aleš Hromada (uč. Jiří Kašpar)

II. Kategorie - saxofon
2. místo: Petr Zajíček (uč. Jiří Kašpar)

 

Mezinárodní výtvarná soutěž "Egypt očima dětí"

 

1. místo (zlatá medaile): Lucie Machálková (uč. Jaroslava Franková)
2. místo (stříbrná medaile): Julie Tomešová (uč. Jaroslava Franková)

 

Žáci výtvarného oboru, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky a 1. září 2006 nastoupí na střední školy:

 

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Barbora Macečková, Karolína Pařenicová

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Sabina Panáčková, Daniela Riedlová

Žákyně jsou ze třídy učitelky Jaroslavy Frankové

 

SPŠ Textilní, Praha (oděvní návrhářství)
Martin Děckuláček

SPŠ Dřevařská, Bystřice pod Hostýnem
Vítězslav Vala

SPŠ Sklářská, Valašské Meziříčí (užitá malba)
Petra Haplová

Architektura, Praha ČVUT
Kateřina Daňková, Miroslav Žůrek



Žáci jsou ze třídy učitelky Mgr. Kateřiny Davidové.

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR