2006 - 2007

 

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentové zkoušky a ve školním roce 2007/2008 nastoupí na střední a vysoké školy:

 

Hudební obor

 

Střední pedagogická škola Kroměříž
Iva Řezaninová

Střední škola „Kostka" Vsetín, pedagogické lyceum
Sandra Šimarová

Žákyně jsou ze třídy učitelky Evy Macků

Střední pedagogická škola Kroměříž
Monika Šefrová

Žákyně je ze třídy učitele Milana Humplíka.

Střední škola "Kostka" Vsetín, pedagogické lyceum
Nicol Orságová

Žákyně je ze třídy učitelky Zuzany Adamcové.

 

Výtvarný obor

 

Vyšší odborná škola oděvního designu a managementu a střední uměleckoprůmyslová škola textilní Brno
Ráchel Fojtů

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí, obor užitá malba
Richard Mareš

VŠ Architektura Brno
Tereza Škývarová

Žáci jsou ze třídy učitelky Jaroslavy Frankové

SPŠ Oděvní - oděvní návrhářství, Prostějov
Klára Válková

Střední pedagogická škola Zlín
Veronika Františáková

SUPŠ - Grafický design, Uherské Hradiště
Tereza Bierská

VŠ - Design obuvi, Zlín
Pavlína Janáková

Žákyně jsou ze třídy učitelky Mgr. Kateřiny Davidové

 

Celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance

 

2. 4. 2007 - Dům kultury Vsetín (postupové kolo)

 

1. Návrh na postup do celostátního kola:
5. ročník - "Koledička"
(ze třídy uč. Jaroslavy Špačkové)

 

Okresní kolo soutěže komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

 

8.3.2007, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie I.
Houslové kvarteto - 2. místo
Lucie Navrátilová, Veronika Škrabánková, Petra Mičulková, Barbora Filová
(ze třídy uč. Jaromíra Bazela)

 

Okresní kolo soutěže komorní hra s převahou dechových nástrojů

 

15.02.2007, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie I. a:
Duo zobcových fléten - 2. místo
Michaela Baletková, Kateřina Srbová
Trio zobcových fléten - 2. místo
Leona Slováková, Barbora Žurková, Barbora Růžičková


Kategorie III.a:
Trio klarinetů - 3. místo
Karolína cedidlová, Karolína Škabrahová, Veronika Šujaková



Všechna ocenění získali žáci učitelky Zdeňky Machačové.

 

Krajská soutěž ZUŠ Zlínského kraje ve hře na elektronické klávesové nástroje

 

1.12.2006 - ZUŠ R. Firkušného Napajedla

 

II. Kategorie:
Zlaté pásmo: Šimon Zemánek (uč. P. Liška)
Stříbrné pásmo: Alena Šerá (uč. M. Kůdelová)
Bronzové pásmo: Magdalena Rumánková (uč. M. Kůdelová)

 

III. Kategorie:
Diplom za účast: Iveta Šerá (uč. M. Kůdelová)

 

IV. Kategorie:
Bronzové pásmo: Klára Válková (uč. M. Smítková)

 

V. kategorie:
Zlaté pásmo: Pavla Hlavatá (uč. P. Liška)

 

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR