2007 - 2008

 

Národní soutěž základních uměleckých škol vyhlašovaná MŠMT

 

Ústřední kolo skladatelské soutěže žáků ZUŠ

 

Jan Kyjovský, ze třídy ředitele školy Romana Konůpky se umístil ve zlatém pásmu III. kategorie ústředního kola skladatelské soutěže žáků ZUŠ.

 

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír

 

20.2.2008, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie II.
Jiří Fusek - 2. místo (uč. M. Smítková)
Magdalena Černotová - 2. místo (uč. T. Valůšek)

 

Kategorie IV.
Aneta Juřičková - 2. místo (uč. M. Smítková)

 

Kategorie V.
Barbora Matuštíková - 2. místo (uč. T. Valůšek)

 

Kategorie VII.
Michal Opler - 2. místo (uč. T. Valůšek)

 

Kategorie VIII.
Hanna Juříčková - 1. místo (uč. T. Valůšek)

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na akordeon

 

26.2.2008, Vsetín

 

Kategorie III.
Anna Adámková - 1. místo s postupem (uč. V. Palová)

 

Kategorie II.A - akordeonové duo
Anna Adámková, Denisa Jurečková - 1. místo s postupem
(uč. V. Palová)

 

Kategorie II.B - akordeonové duo
Anna Galdová, Hana Galdová - 1. místo s postupem (uč. V. Palová)

 

Okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

 

13.3.2008, Valašské Meziříčí

 

Kategorie 0.
Pavlína Srbová - 1. místo s postupem (uč. J. Bazel)

 

Kategorie IV.
Barbora Filová - 1. místo (uč. J. Kutnarová)

 

Kategorie III. (housle + klavír)
Lucie Navrátilová
Veronika Škrabánková - 1. místo s postupem (uč. J. Bazel)

 

Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru

 

28.3.2008, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie 0.
Lukáš Zlatanovič - 1. místo s postupem (uč. M. Humplík)

 

Kategorie I.
Šimon Pekárek - 1. místo s postupem (uč. M. Humplík)
Kateřina Zbranková - 3. místo (uč. M. Humplík)

 

Kategorie II.
Vendula Frňková - 2. místo (uč. M. Humplík)

 

Komorní hra Kategorie I. - kytarové duo
Vendula Frňková
Kateřina Zbranková - 1. místo s postupem (uč. M. Humplík)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon

 

27.3.2008, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie III.
Anna Adámková - 1. místo (uč. V. Palová)

 

Komorní hra Kategorie II. A - akordeonové duo
Denisa Jurečková
Anna Adámková - 2. místo (uč. V. Palová)

 

Kategorie II. B - akordeonové duo
Hana Galdová
Helena Galdová - 2. místo (uč. V. Palová)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

 

9.4.2008, Zlín

 

Kategorie 0. - hra na housle
Pavlína Srbová - 2. místo (uč. J. Bazel)

 

Kategorie III. - koncertantní obsazení
Lucie Navrátilová
Veronika Škrabánková - 1. místo (uč. J. Bazel)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru

 

23.4.2008, Uherský Brod

 

Kategorie 0.
Lukáš Zlatanovič - 3. místo (uč. M. Humplík)

 

Kategorie I.
Šimon Pekárek - Čestné uznání (uč. M. Humplík)

 

Kategorie B/1/I. - komorní hra
Vendula Frňková
Kateřina Zbranková - 2. místo (uč. M. Humplík)

 

Oblastní kolo přehlídky scénického tance dětských skupin

 

2.4.2008, Zlín

 

"Souznění"
Ocenění za techniku provedení
1. ročník II. stupeň (uč. J. Špačková)

 

"Mar de Leche"
Ocenění za soulad hudby s pohybem a vytvoření atmosféry
2. + 3. ročník II. stupeň - přímý postup do celostátního kola
(uč. J. Špačková)

 

Krajská přehlídka výtvarného oboru žáků ZUŠ

 

25.4.2008, Uherské Hradiště

 

"Komiksy"
Diplom a postup do celostátního kola
(uč. K. Davidová)

 

"Doteky"
Diplom a postup do celostátního kola
(uč. K. Davidová)

 

Výtvarná a literární soutěž

 

"Voda štětcem a básní III" Brno

 

"Voda" báseň - literární soutěž
Lucie Syptáková - 2. místo (uč. K. Fusková)

 

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR