2008 - 2009

 

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentové a přijímací zkoušky a byli od školního roku 2009/2010 přijati ke studiu

 

 

Jan Kyjovský (ze třídy ředitele Romana Konůpky)
Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha
obor hudební: skladba a aranžování

Denisa Tučníková - SUPŠ Uherské Hradiště
Simona Paťavová - SUPŠS Valašské Meziříčí
Sabina Stržínková - SUPŠS Valašské Meziříčí
Karolína Otevřelová - SUPŠS Valašské Meziříčí
(ze třídy učitelky Miroslavy Němcové)

František Mucha - SUPŠS Valašské Meziříčí
(ze třídy učitelky Jany Šulákové)

 

Literární soutěž Roverské tvořivosti

 

5.12.2008 - Praha

 

Kategorie: Próza starší žáci - literatura
Absolutní vítěz: Anna Doupovcová (uč. Z. Zvardoňová)

 

 

Krajská soutěž ZUŠ Zlínského kraje ve hře na elektronické klávesové nástroje

 

5.12.2008 - ZUŠ R. Firkušného Napajedla

 

I. Kategorie:
Stříbrné pásmo: Markéta Srbová (uč. P. Liška)

 

II. Kategorie:
Zlaté pásmo: Daniela Kučerová (uč. T. Valůšek)

 

IV. Kategorie:
Stříbrné pásmo: Alena Šerá (uč. L. Vlčková)

 

V. Kategorie:
Zlaté pásmo: Šimon Zemánek (uč. P. Liška)

 

Absolutní vítěz: Šimon Zemánek (uč. P. Liška)

 

 

Národní soutěž základních uměleckých škol vyhlašovaná MŠMT

 

Okresní kolo soutěže v sólovém zpěvu

 

2.2.2009, Rožnov pod Radhoštěm

 

0. Kategorie
Eliška Martinková - 1. místo s postupem, absolutní vítěz
                                 (uč. P. Slováková)

 

VII. Kategorie
Alžběta Pavelková - 1. místo s postupem (uč. P. Slováková)

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

 

6.2.2009, Rožnov pod Radhoštěm

 

II. Kategorie - klarinet
Pavel Olejníček - 2. místo (uč. J. Kašpar)

 

I. Kategorie - příčná flétna
Eliška Srněnská - 2. místo (uč. I. Něničková)

 

II. Kategorie
Amálie Ondráčková - 2. místo (uč. I. Něničková)

 

IV. Kategorie
Andrea Žabčíková - 2. místo (uč. I. Něničková)

 

V. Kategorie
Alžběta Hurtová - 2. místo (uč. I. Něničková)

 

0. Kategorie - zobcové flétny
Eliška Žůrková - 1. místo s postupem (uč. Z. Machačová)

 

I. Kategorie
Ludmila Fusková - 2. místo (uč. Z. Machačová)

 

II. Kategorie
Barbora Žůrková - 2. místo (uč. Z. Machačová)

 

III. Kategorie
Andrea Slováčková - 2. místo (uč. J. Kašpar)
Tomáš Maceček - 2. místo (uč. J. Kašpar)

 

IV. Kategorie
Kateřina Srbová - 2. místo (uč. Z. Machačová)
Michaela Baletková - 3. místo (uč. Z. Machačová)

 

V. Kategorie
Veronika Macečková - 3. místo (uč. J. Kašpar)

 

VI. Kategorie
Alžběta Vašků - 2. místo (uč. J. Kašpar)

 

IV. Kategorie - trubka
Ondřej Chovanec - 1. místo s postupem (uč. K. Kubka)

 

 

Okresní kolo soutěže ve hře na cimbál

 

19.2.2009, Valašské Meziříčí

 

VII. Kategorie
Štěpán Mikulenčák - 1. místo s postupem (uč. K. Bazelová)

 

Okresní přehlídka tanečních oborů

 

17.2.2009, Vsetín

 

IV. Kategorie
"Mezi kapkami" - přímý postup do krajského kola (uč. J. Špačková)

 

V. Kategorie
„Stabat Mater" - přímý postup do krajského kola (uč. M. Píchal)
„Slunce je moje" - přímý postup do krajského kola (uč. J. Špačková)
„Copelia" - přímý postup do krajského kola (uč. M. Píchal)
„Avinu malkeinu" - návrh na postup (uč. J. Špačková)

 

Krajské kolo soutěže v sólovém zpěvu

 

27.2.2009, Karolinka

 

VII. Kategorie
Alžběta Pavelková - čestné uznání (uč. P. Slováková)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje žesťové

 

5.3.2009, Kroměříž

 

IV. Kategorie - trubka
Ondřej Chovanec - čestné uznání (uč. K. Kubka)

 

Krajské kolo soutěže ve hře na zobcovou flétnu

 

6.3.2009, Kroměříž

 

0. Kategorie
Eliška Žůrková - 3. místo (uč. Z. Machačová)

 

 

Krajské kolo soutěže ve hře na cimbál

 

19.3.2009, Valašské Meziříčí

 

VII. Kategorie
Štěpán Mikulenčák - 1. místo s postupem (uč. K. Bazelová)

 

 

Krajská přehlídka tanečních oborů

 

26.3.2009, Zlín

 

V. Kategorie
„Slunce je moje" - ocenění za barevně působivé řešení kostýmu
                               (uč. J. Špačková)

 

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na cimbál

 

1. - 2.5.2009, Kyjov

 

VII. Kategorie
Štěpán Mikulenčák - 1. místo (uč. K. Bazelová)

 

 

Soutěž VO Zlínského kraje - "Mládí kraje"

 

30.4.2009, Zlín

 

Kategorie C:
Adéla Hajdíková- 3. místo (uč. M. Němcová)

 

 

Celostátní soutěž VO "Evropa očima dětí"

 

1.4.2009, Louny

 

Diplom:
Kristýna Orságová - (uč. M. Němcová)

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR