2009 - 2010

 

Soutěž VO Zlínského kraje - "Mládí kraje"

 

30.11.2009, Zlín

 

Téma: Sport/sportovní odvětví charakteristické pro moje město



Kategorie C:
Jiří Kotrla - 2. místo (uč. Radim Trčálek)

Roman Katrušák
nominovaná práce na hry IV. Zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2010 (uč. Miroslava Němcová)

 

Národní soutěž základních uměleckých škol vyhlašovaná MŠMT

 

Okresní kolo soutěže

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů


17.02.2010, Rožnov pod Radhoštěm

 

Kategorie I. a:

Kvarteto zobcových fléten - 2. místo
Eliška Žůrková, Lenka Poláchová, Barbora Žurková, Barbora Růžičková (uč. Z. Machačová)


Duo zobcových fléten - 1. místo s postupem
Nikola Pochylá, Ludmila Fusková (uč. Z. Machačová)

 

Kategorie III. c:

Dvě zobcové flétny a klavír - 1. místo s postupem
Alžběta Vašků, Veronika Macečková, Michal Opler (uč. J. Kašpar)

 

Kategorie II. a:

Klarinetové trio - 2. místo
Josef Filgas, Lucie Šťastná, Leona Slováková (uč. Z. Machačová)

 

Kategorie III. a:

Trio příčných fléten - 2. místo
Zuzana Černíková, Andrea Žabčíková, Eliška Brněnská (uč. I. Něničková)

 

Okresní kolo soutěže

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

 

16.03.2010, Valašské Meziříčí

 

Kategorie IV./2:

Houslový kvartet - 1. místo s postupem
Lucie Navrátilová, Barbora Filová,
Petra Mičulková, Petr Živocký (uč. J. Bazel)

 

Krajské kolo soutěže

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

 

02.03.2010, Zlín - Malenovice

 

Kategorie I. a:

Duo zobcových fléten - 2. místo
Nikola Pochylá, Ludmila Fusková (uč. Z. Machačová)

 

Kategorie III. c:

Dvě zobcové flétny a klavír - 2. místo
Alžběta Vašků, Veronika Macečková, Michal Opler (uč. J. Kašpar)

 

Krajské kolo soutěže

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

 

14.04.2010, Vsetín

 

Kategorie IV./2:

Houslový kvartet - 1. místo
Lucie Navrátilová, Barbora Filová,
Petra Mičulková, Petr Živocký (uč. J. Bazel)

 

Žáci, kteří úspěšně vykonali talentové a přijímací zkoušky a byli od školního roku 2010/2011 přijati ke studiu

 

Jakub Mikač - ČVUT, Fakulta architektury a urbanismu, Praha
Petr Vrána - SPŠ, uměleckořemeslné zpracování dřeva, Bystřice pod Hostýnem
(ze třídy učitelky Mgr. Miroslavy Němcové)

 

Tereza Kupková - ČVUT, Fakulta architektury a urbanismu, Brno
Aleš Kovárňa - ČVUT, Fakulta architektury a urbanismu, Brno
Lucie Petrusková - Střední pedagogická škola, Přerov
(ze třídy učitelky Jany Šulákové)

 

Kateřina Malinová - ČVUT, Fakulta architektury a urbanismu, Brno
Kristýna Šťastná - ČVUT, Fakulta architektury a urbanismu, Brno
(ze třídy učitele Radima Trčálka)

 

Zuzana Rafajová - HAMU Praha, Katedra tance, taneční věda
(ze třídy učitelky Jaroslavy Špačkové)

 

Nela Helisová - Konzervatoř Kroměříž, klavír
(ze třídy uč. Karin Bardoňové)

 

 

Poděkování Předsedy vlády České republiky Jana Fischera a Velvyslance České republiky v Mongolsku za účast naší školy ve výtvarné soutěži

 

 

 

 

 

 

 

 

Asociace základních uměleckých škol ČR